Aptekarska Szkoła Zarządzania organizuje w dniu 23.06.2020 roku webinar nt. Środki odurzające i substancje psychotropowe - realizacja recept i zapotrzebowań

Aktualności, Środa, 17 czerwca 2020

Szanowni Państwo,

informuję, że Aptekarska Szkoła Zarządzania organizuje w najbliższy wtorek 23 czerwca 2020 roku webinar z mgr farm. Marianem Witkowskim nt.

Środki odurzające i substancje psychotropowe - realizacja recept i zapotrzebowańSzkolenie jest organizowane pod patronatem Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Za udział przyznajemy 2 punkty miękkie.

Ważna informacja:
Rejestracja bez ograniczeń, natomiast liczba miejsc w pokoju webinarowym ograniczona. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Link do rejestracji:

https://aptekarska.clickmeeting.pl/srodki-odurzajace-i-substancje-psychotropowe-realizacja-recept-i-zapotrzebowan/registerProszę czekać... Proszę czekać...
Przeglądarka, której używasz, jest przestarzała. Posiada ona udokumentowane luki bezpieczeństwa, inne wady oraz ograniczoną funkcjonalność. Tracisz możliwość skorzystania z pełni możliwości oferowanych przez niektóre strony internetowe. Dowiedz się jak zaktualizować swoją przeglądarkę.